RU | UA | EN

Про компанію

ДП "Трансгарант-Україна" працює на ринку залізничнх перевезень з 2003 року та є дочірньою компанією ТОВ "Фірма Трансгарант" (Росія),   що входить до транспортної групи «FESCO».

Компанією здійснюються перевезення вантажів як залізницями України, так і в державах СНД та Балтії, надається повний перелік транспортно-експедиційних послуг по перевезенню вантажів залізницею.

Головний офіс ДП "Трансгарант-Україна" знаходиться в Києві. Для забезпечення на належному рівні виробничих та експлуатаційних показників, Компанією організовано офіси, що розташовані в Донецьку та Дніпропетровську.

Середньорічний обсяг перевезень вантажів ДП «Трансгарант-Україна» складає понад 8 млн. тон.

В оперативному управлінні Компанії знаходиться понад 3 тисячі одиниць рухомого складу, з яких дві з половиною тисячі вагонів - власний парк, що складається з універсальних напіввагонів та спеціалізованого рухомого складу (обкотишевозів).
Стратегічним завданням Компанії є доставка вантажів у найкоротші терміни на максимально вигідних умовах для Клієнта.

Пріоритетним напрямком роботи Компанії є обслуговування підприємств гірничо-металургійної галузі, в той же час, Компанія з особливою увагою ставиться до надання послуг и по перевезнню інших народно-господарських вантажів.

Для ефективного оперативного управління рухомим складом, в Компанії використовуються сучасні автоматизовані системи відстеження за просуванням вагонів, налагоджено взаємодію з оперативними управліннями залізниць, створено Диспетчерський Центр, офіси якого (в Донецьку та Дніпропетровську) працюють цілодобово.

Вказані заходи дозволяють забезпечит повноцінний оперативний контроль та якісне диспетчерське обслуговування здійснюємих перевезень

Розробляємі логістичні схеми по управлінню рухомим складом Компанії направлені на мінімізацію порожнього пробігу вагонів, скорочення часу простою в очікуванні навантаження на під"їзних коліях підприємств.

В комплексі, реалізація всіх вищевказаних заходів, дозволяє Компанії забезпечувати високі виробничо-експлуатаційни показники роботи та успішно конкурувати с іншими операторами на ринку надання послуг залізничним транспортом.

Головними  конкурентними перевагами компанії ми вважаємо

  • Багаторічний досвід роботи спеціалістів компанії на ринку надання транспортних послуг.
  • Розвинутий парк Компанії, що має стабільну тенденцію що до збільшення.
  • Філіальну мережу Компанії, що розташована в стратегічних районах України та забезпечуючу цілодобовий оперативний контроль за перевезеннями.
  • Оперативну взаємодію з "Укрзалізницею" та адміністраціями залізниць країн СНД та Балтії.


Ставайте успішними з  «Трансгарант- Україна» !

© ДП «Трансгарант-Україна»
03150, м. Київ, вул. Димитрова, 5, корп.2
Тел./Факс: +38 (044) 499-0-466, +38 (044 )499-0-467
e-mail: office(a)transgarant.com.ua